Už neformalųjį švietimą progimnazijoje atsakinga
Darbo laikas
Savaitės dienos |
Darbo laikas |
Pietūs |
Pirmadienis |
7.45 – 16.15 val. |
12.00 – 12.30 val. |
Antradienis |
7.45 – 16.15 val. |
12.00 – 12.30 val. |
Trečiadienis |
7.45 – 16.15 val. |
12.00 – 12.30 val. |
Ketvirtadienis |
7.45 – 16.15 val. |
12.00 – 12.30 val. |
Penktadienis |
7.45 – 16.15 val. |
12.00 – 12.30 val. |
Kontaktai
Telefonas +370 428 52 268
Mobilusis +370 656 82284
Dokumentai
Neformalusis švietimas | Atnaujinta | Dydis | ||
---|---|---|---|---|
Neformaliojo švietimo programos pavyzdys | 2022-11-10 20:36:45 | 17.58 KB | ||
Neformaliojo mokinių švietimo organizavimo tvarkos aprašas | 2022-11-10 20:37:03 | 25.81 KB |
KOREGUOTAS 2023-2024 m. m. neformaliojo švietimo užsiėmimų grafikas
Nematote visos lentelės? Spauskite ant tvarkaraščio ir naudokitės klaviatūros mygtuku „dešinėn“ arba slinkite su pirštu, jei naudojate mobilų telefoną.
Eil. Nr. |
Programos pavadinimas |
Klasė |
Val. |
Mok. sk. |
Mokytojo v., pavardė |
Kada vyksta užsiėmimai-diena, pamoka |
||||
Pirm. |
Antr. |
Treč. |
Ketv. |
Penkt. |
||||||
|
„Kūrybiniai darbeliai“ |
1–2 |
1 |
23 |
L. Baltrušaitienė |
|
|
6 |
|
|
|
„Popieriaus magija“ |
3–4 |
1 |
12 |
R. Kaminskienė |
|
|
|
|
6 |
|
„Augu sveikas ir išmanus“ |
1–4 |
2 |
16 |
D. Kosienė |
|
|
6, 7
|
|
|
|
„Judrieji žaidimai“ |
1–4 |
2 |
28 |
R. Mockuvienė |
6 |
|
6 |
|
|
|
„Sportiniai žaidimai“ |
1–4 |
2 |
27 |
D. Užemeckienė |
6 |
|
6 |
|
|
|
„Aš jaučiu ir kuriu“ |
1–4 |
2 |
16 |
G. Šimkevičienė |
6, 7 |
|
|
|
|
|
„Jaunučių choras“ |
1–4 |
2 |
28 |
D. Rapolienė |
6 |
7 |
|
|
|
|
„Augu skaitydamas“ |
1–4 |
1 |
12 |
R. Petkienė |
|
6 |
|
|
|
|
„Atrandu, mokausi, kuriu išmaniai“ |
1–4 |
1 |
12 |
R. Goleckienė |
|
6 |
|
|
|
|
„Išmanioji kūryba“ |
2–4 |
1 |
12 |
V. Miklienė |
6 |
|
|
|
|
|
„Gudručiai“ |
3–4 |
1 |
12 |
R. Goleckienė |
|
|
6 |
|
|
|
„Gamta kviečia kurti“ |
1–8 |
2 |
24 |
R. Vaišvilienė |
|
6 |
|
7 |
|
|
„Mini Kids“ |
1 |
1 |
14 |
N. Šlopšnienė |
|
6 |
|
|
|
|
„Šokių oazė“ |
2 |
1 |
16 |
N. Šlopšnienė |
|
|
|
6 |
|
|
„Street Dance“ |
3–8 |
1 |
16 |
N. Šlopšnienė |
|
7 |
|
|
|
|
,,Vokalo studija“ |
1–8 |
1 |
12 |
E. Budrienė |
|
|
6 |
|
|
|
„Jaunieji mokslininkai“ |
5–8 |
1 |
12 |
R. Vaišvilienė |
|
|
7 |
|
|
|
„Gamtos pėdsekiai ir gidai“ |
5–8 |
1 |
16 |
R. Vaišvilienė |
|
|
|
|
7 |
|
„Savęs pažinimas“ |
6–8 |
1 |
12 |
L. Linkė |
|
|
|
|
7 |
|
„Judrieji žaidimai“ |
5–7 |
1 |
18 |
I. Kobienė |
7 |
|
|
|
|
|
„Kūno rengyba ir jėgos ugdymas“ |
8 |
1 |
12 |
I. Kobienė |
8 |
|
|
|
|
|
„Ringo žaidimas“ |
5–8 |
1 |
12 |
I. Kobienė |
|
|
7 |
|
|
|
„Judrieji žaidimai“ |
5–7 |
1 |
16 |
A. Kavaliauskas |
|
|
|
|
7 |
|