Neformalusis švietimas

Už neformalųjį švietimą progimnazijoje atsakinga

Vida Linkytė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Darbo laikas

Savaitės dienos

Darbo laikas

Pietūs

Pirmadienis

7.45 – 16.15 val.

12.00 – 12.30 val.

Antradienis

7.45 – 16.15 val.

12.00 – 12.30 val.

Trečiadienis

7.45 – 16.15 val.

12.00 – 12.30 val.

Ketvirtadienis

7.45 – 16.15 val.

12.00 – 12.30 val.

Penktadienis

7.45 – 16.15 val.

12.00 – 12.30 val.

Kontaktai Telefonas +370 428 52 268
Mobilusis +370 656 82284

El. paštas Rašyti

Dokumentai

Neformalusis švietimas Atnaujinta Dydis
Neformaliojo švietimo programos pavyzdys 2022-11-10 20:36:45 17.58 KB
Neformaliojo mokinių švietimo organizavimo tvarkos aprašas 2022-11-10 20:37:03 25.81 KB

2023-2024 m. m. neformaliojo švietimo užsiėmimų grafikas

Nematote visos lentelės? Spauskite ant tvarkaraščio ir naudokitės klaviatūros mygtuku „dešinėn“ arba slinkite su pirštu, jei naudojate mobilų telefoną.

Eil. Nr.

Programos pavadinimas

Klasė

Val.

Mok. sk.

Mokytojo v., pavardė

Kada vyksta užsiėmimai-diena, pamoka

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

  1.  

„Kūrybiniai darbeliai“

1–2

1

23

L. Baltrušaitienė

 

 

6

 

 

  1.  

„Popieriaus magija“

3–4

1

12

R. Kaminskienė

 

 

 

 

6

  1.  

„Augu sveikas ir išmanus“

1–4

2

16

D. Kosienė

 

 

6, 7

 

 

 

  1.  

„Judrieji žaidimai“

1–4

2

28

R. Mockuvienė

 

6

 

6

 

  1.  

„Sportiniai žaidimai“

1–4

2

27

D. Užemeckienė  

 

    6

    6

 

 

  1.  

„Aš jaučiu ir kuriu“

1–4

2

16

G. Šimkevičienė

6, 7

 

 

 

 

  1.  

„Jaunučių choras“

1–4

2

28

D. Rapolienė

6

 7

 

 

 

  1.  

„Augu skaitydamas“

1–4

1

12

R. Petkienė

 

6

 

 

 

  1.  

„Atrandu, mokausi, kuriu išmaniai“

1–4

1

12

R. Goleckienė

 

6

 

 

 

  1.  

„Išmanioji kūryba“

2–4

1

12

V. Miklienė

6

 

 

 

 

  1.  

„Gudručiai“

3–4

1

12

R. Goleckienė

 

 

6

 

 

  1.  

„Gamta kviečia kurti“

1–8

2

24

R. Vaišvilienė

 

6

 

7

 

  1.  

„Mini Kids“

1

1

14

N. Šlopšnienė

 

6

 

 

 

  1.  

„Šokių oazė“

2

1

16

N. Šlopšnienė

 

 

 

6

 

  1.  

„Street Dance“

3–8

1

16

N. Šlopšnienė

 

 

 

7

 

  1.  

,,Vokalo studija“

1–8

1

12

E. Budrienė

 

 

6

 

 

  1.  

„Jaunieji mokslininkai“

5–8

1

12

R. Vaišvilienė

 

 

7

 

 

  1.  

„Gamtos pėdsekiai ir gidai“

5–8

1

16

R. Vaišvilienė

 

 

 

 

7

  1.  

„Savęs pažinimas“

6–8

1

12

L. Linkė

 

 

 

 

7

  1.  

„Judrieji žaidimai“

5–7

1

18

I. Kobienė

7

 

 

 

 

  1.  

„Kūno rengyba ir jėgos ugdymas“

8

1

12

I. Kobienė

8

 

 

 

 

  1.  

„Ringo žaidimas“

5–8

1

12

I. Kobienė

 

 

7

 

 

  1.  

„Judrieji žaidimai“

5–7

1

16

A. Kavaliauskas

 

 

 

 

7

  1.  

„Sportiniai žaidimai“

8

1

16

A. Kavaliauskas

8

 

 

 

 

  1.  

„Šachmatai“

5–8

1

12

A. Kavaliauskas

 

 

 

8

 

  1.  

„Instrumentalistai“

5–8

1

12

D. Rapolienė

8

 

 

 

 

  1.  

„Kūrėjai“

5–8

1

12

L. Butvilienė

7

 

 

 

 

  1.  

„Metraštininkai“

5–8

1

12

V. Paškauskienė

 

 

7

 

 

  1.  

„Fitodizainas“

1–8

1

12

D. Dambrauskaitė

 

 

 

 

7

  1.  

„Neatrasta kūryba“

1–8

2

12

R. Turskienė

 

 

8–9

 

 

  1.  

„Jaunieji lyderiai“

1–8

2

12

V. Buivydienė

7

 

 

 

  1.  

„Jaunieji šauliai“

5–8

1

12

R. Ramanauskas

 

 

7

 

 

  1.  

„Praktinis šaudymas“

5–8

1

12

R. Ramanauskas

 

 

 

7

 

  1.  

„Virtualios realybės technologijos“

1–8

1

12

R. Ramanauskas

 

 

 

 

7

  1.  

„Maketavimas“

1–8

1

12

D. Ramanauskienė

 

 

 

 

8